Zavolejte nám
+420 606 172 299

O firmě

O FIRMĚ STŘECHY DOSTÁL

Naše firma byla založena v roce 1994 a zaměřuje se na klempířské, pokrývačské a tesařské práce, na výškové práce prováděné pomocí horolezecké techniky, zateplování střešního pláště, rekonstrukce a opravy komínů, na montáže hromosvodů včetně revize a jiné stavební dokončovací práce.

Snažíme se kvalitně, včas a za příznivé ceny vyhovět veškerým požadavkům a být tak nápomocni při řešení potřeb v této oblasti. Práce provádíme profesionálním přístupem s důrazem na kvalitu a především vysokou životnost provedeného díla, vedoucí k plné spokojenosti našich zákazníků. Cenové nabídky, rozpočty a zaměření provádíme zdarma.

Na provedené práce poskytujeme záruku 5 let.

Rozpočet

Rozpočet, kalkulace ceny pro opravy a rekonstrukce střechy, nové střechy nebo jiné stavební práce.
Chcete znát předběžnou cenu vaší plánované stavby nové střechy nebo opravy, rekonstrukce vaší stávající střechy, nebo cenu pro jiné stavební práce? Zašlete nám potřebné informace ohledně vaší plánované stavby a my vás budeme kontaktovat. Domluvíme se na zaměření vaší stavby a dalších podrobnostech. Na základě všech těchto faktů vám rádi poradíme a rozpočet připravíme.

Zpracování cenové kalkulace, rozpočtu je vnímáno v mnoha ohledech jako samozřejmost, ovšem je potřeba si uvědomit, že i tato práce vyžaduje určitý čas a s tím spojené i určité náklady, proto prosíme o seriózní přístup.

Aby byla naše cenová kalkulace na úrovni, musí být kvalitní i podklady, na základě kterých se při stanovení nabídky bude vycházet. Podklady musí být vždy adekvátní typu zakázky (rekonstrukce střechy, opravy střechy, jiné stavební práce. Pokud se jedná o rekonstrukce střech i nové střechy, zde provádí zaměření přímo na stavbě. Pro předběžný rozpočet nás kontaktujte a nebo nám zašlete poptávku a podklady emailem. Budeme vás následně kontaktovat.

Každopádně před samotným zpracováním rozpočtu preferujeme osobní jednání a nebo alespoň telefonní konzultaci. Tak si upřesníme detaily řešení, výběr materiálů, vaše představy a návrhy vhodných postupů a rozsah cenové nabídky. U rekonstrukcí a oprav poskytujeme možnost posouzení stavu zakázky a zaměření včetně návrhu řešení pro účely nabídkového rozpočtu.

Sedlová střecha

výměra střechy
typ střešní krytiny
běžné metry štítů
běžné metry úžlabí
běžné metry žlabů a typ (podokapní, nástřešní)
materiál klempířských prvků (pozink, titanzinek, hliník, barvený pozink)
běžné metry nároží a hřebene
výška objektu od terénu
doporučuji hrubý nákres (foto) popis střechy

Plochá střecha

výměra střechy
typ krytiny
výška atik
šířka atik
počet prostupů střechou (odvětrání, vzduchotechnika, střešní)
klempířské prvky
materiál klempířských prvků (pozinkovaný plech a nerez. plech )
výška objektu od terénu

Zaujala vás naše práce?
Neváhejte a ozvěte se nám!

Kontaktujte nás

Jednatel firmy
Petr Dostál
Adresa
Dobranov 113, 471 21 Česká Lípa
IČO
63169312
DIČ
CZ6801271477

Napište nám

© 2023 Střechy Dostál | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
homeenvelopeusertagphone-handsetphonepushpin